Barometrische druksensor XGZP6816D
| Fabrikant | CFSensor |
| product categorie | Druksensor |
| Serie | XGZP6816D |
| Modelnummer | Als bestelgids |
| Drukgebied | 300hPa … 1100hPa |
| Type druk | Absoluut |
| Stroomvoorziening | 1.8V ~ 3.6V |
| Uitgangstype | I2C-interface |
| Uitgang | 24 beetje |
| Temperatuur Nauwkeurigheid | ±1°C |
| gemeten media | Lucht of niet-corrosief gas |
| Temp. gecompenseerd | 0~60°C |
| Werktemp | -40~85°C |
| Pakket | Plakband&Haspel |
TOEPASSINGEN
- Verbetering van GPS-navigatie (gegist bestek, detectie van helling, enzovoort.)
- In- en buitennavigatie
- Vrije tijd en sport
- Weervoorspelling
- Verticale snelheidsindicatie (snelheid stijgen/dalen)
INVOERING
XGZP6816D Barometrische druksensor is een perfecte siliciumdruksensor die een ratiometrische I2C -interface biedt voor leesdruk over de gespecificeerde volledige drukspanne.
De XGZP6816D is een geminiaturiseerde digitale barometrische luchtdruksensor met een hoge nauwkeurigheid en een lage stroomverbruik. De XGZP6816D is zowel een Essure als een temperatuursensor. Het druksensorelement is gebaseerd op een capacitief detectieprincipe dat een hoge nauwkeurigheid garandeert tijdens temperatuurveranderingen. Het kleine pakket maakt de XGZP6816D ideaal voor mobiele applicaties en draagbare apparaten.
De interne signaalprocessor van de XGZP6816D converteert de uitgang van de druk- en temperatuursensorelementen naar 24-bit resultaten. Elke druksensor is afzonderlijk gekalibreerd en bevat kalibratiecoëfficiënten. De coëfficiënten worden in de toepassing gebruikt om de meetresultaten om te zetten in werkelijke druk- en temperatuurwaarden.
XGZP6816D -druksensor is voor toepassing met een hoog volume tegen betaalbare kosten maar perfecte prestaties.
DIMENSIE (Eenheid:mm Ongespecificeerde toleranties:±0,1 mm)

Meer informatie over XGZP6816D, Raadpleeg datasheet of Neem contact op met CFSensor



