Gasdruksensor XGZP6877A
| Fabrikant | CFSensor |
| product categorie | Druksensor |
| Serie | XGZP6877A |
| Modelnummer | Als bestelgids |
| Drukgebied | -100kPa...0kPa...1000kPa |
| Type druk | Graadmeter |
| Stroomvoorziening | 5V/3,3V |
| Uitgangstype | Versterkte analoog |
| Uitgang | 0.5~4,5V/0,2~2,7V |
| Nauwkeurigheid | ±2,5%(aanpasbaar) |
| gemeten media | Lucht of niet-corrosief gas |
| Temp. gecompenseerd | 0℃~+60℃(32℉~+140℉) |
| Bedrijfstemp | -30~100°C |
| Pakket | Plastic buis |
TOEPASSINGEN
- Medisch&Gezondheidszorg
- Industrieel&Automatisering
- Huishoudelijk apparaat
- Consumentenelektronica
- Auto-elektronica
INVOERING
Gasdruksensor XGZP6877A is een perfecte siliciumdruksensor die een ratiometrische analoge interface biedt voor het lezen van de druk over het gespecificeerde volledige drukbereik.
De XGZP6877A-gasdruksensor bevat een silicium piëzoresistieve druksensormatrijs en een intern toepassingsspecifiek geïntegreerd circuit(ASIC) in een SMT-pakket.
De XGZP6877A gasdruksensor is volledig gekalibreerd en temperatuurgecompenseerd voor offset, gevoeligheid, temperatuur en niet-lineariteit, dus de XGZP6877A-druksensor voldoet aan de perfecte herhaalbaarheid, lineariteit, stabiliteit en gevoel, die direct in de geneeskunde kan worden toegepast&gezond, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, industrie, automobiel, partij en andere pneumatische apparaten etc.
XGZP6877A druksensor is bedoeld voor toepassingen met grote volumes tegen een betaalbare prijs maar met perfecte prestaties.
Kalibraties op maat(werkspanning, uitgangsspanning, drukbereik enz.) zijn beschikbaar.
DIMENSIE (Eenheid:mm Ongespecificeerde toleranties:±0,1 mm)

BESTELGIDS

VOORBEELD DRUKBEREIK

Meer informatie over XGZP6877A, Raadpleeg datasheet of Neem contact op met CFSensor




