Czujnik ciśnienia gazowego XGZP6830D
| Producent | CFSczujnik |
| Kategoria produktu | Czujnik ciśnienia |
| Seria | XGZP6830D |
| Numer modelu | Jako przewodnik po zamówieniach |
| Zakres ciśnienia | 0kPa~100kPa…2500kPa |
| Typ ciśnienia | Absolutny |
| Zasilacz | 1.8V ~ 3,3 V. |
| Typ wyjścia | Interfejs I2C |
| Wynik | 24 fragment |
| Dokładność temperatury | ±1°C |
| Zmierzone media | Powietrze lub niekorozyjny gaz lub ciecz |
| Temp. Zrekompensowane | -10~60°C |
| Temp. pracy | -40~105°C |
| Pakiet | Taśma&Rolka |
APLIKACJE
- Pompa inflatora, Pompa powietrza, Pomiar próżni, Urządzenie pneumatyczne itp,.
- Miernik ciśnienia w oponach, TPMS, Fotelik samochodowy, poduszka gazowa itp,.
- Kontrola przemysłowa, Nawadnianie rolnictwa itp,.
- Urządzenie medyczne,Urządzenie do masażu, Łóżka szpitalne itp,.
PRZEDSTAWIENIE SIĘ
Czujnik ciśnienia gazu XGZP6830D to doskonały silikonowy czujnik ciśnienia oferujący racjonometryczny interfejs I2C do odczytu ciśnienia w określonym zakresie ciśnienia w pełnej skali.
XGZP6830D zawiera krzemową piezorezystancyjną matrycę czujnika ciśnienia i wewnętrzny układ scalony dostosowany do konkretnego zastosowania(ASIC) w małym opakowaniu COB pokrytym żelem silikonowym.
XGZP6830D jest w pełni skalibrowany i posiada kompensację temperaturową dla offsetu, wrażliwość, temperatura i nieliniowość, więc czujnik poziomu wody XGZP6830D zapewnia doskonałą powtarzalność, liniowość, stabilność i wrażliwość, które można zastosować bezpośrednio w sprzęcie AGD, elektronika użytkowa, przemysł, samochodowych i innych urządzeń pneumatycznych itp.
Czujnik ciśnienia XGZP6830D przeznaczony jest do zastosowań w dużych ilościach, przy przystępnej cenie, ale przy doskonałej wydajności.
Dostosowane kalibracje (np. zakres ciśnienia itp.) są dostępne.
WYMIAR (Jednostka:mm Nieokreślone tolerancje:± 0,1 mm)
PRZEWODNIK ZAMÓWIEŃ

PRZYKŁAD ZAKRESU CIŚNIENIA

Więcej informacji o XGZP6830D, patrz arkusz danych lub Skontaktuj się z CFSensor



