Czujnik ciśnienia gazu XGZP6877A
| Producent | CFSczujnik |
| Kategoria produktu | Czujnik ciśnienia |
| Seria | XGZP6877A |
| Numer modelu | Jako przewodnik po zamówieniach |
| Zakres ciśnienia | -100kPa…0kPa…1000kPa |
| Typ ciśnienia | Miernik |
| Zasilacz | 5V/3,3 V |
| Typ wyjścia | Wzmocniony analog |
| Wynik | 0.5~4,5V/0,2~2,7V |
| Precyzja | ±2,5%(konfigurowalny) |
| Zmierzone media | Powietrze lub gaz nie powodujący korozji |
| Temp. Zrekompensowane | 0℃~+60℃(32℉~+140℉) |
| Temperatura robocza | -30~100°C |
| Pakiet | Plastikowa rura |
APLIKACJE
- Medyczny&Opieka zdrowotna
- Przemysłowy&Automatyzacja
- Sprzęt gospodarstwa domowego
- Elektronika użytkowa
- Elektronika samochodowa
PRZEDSTAWIENIE SIĘ
Czujnik ciśnienia gazu XGZP6877A to doskonały krzemowy czujnik ciśnienia oferujący racjonometryczny interfejs analogowy do odczytu ciśnienia w określonym zakresie ciśnienia w pełnej skali.
Czujnik ciśnienia gazu XGZP6877A zawiera krzemową piezorezystancyjną matrycę czujnika ciśnienia i wewnętrzny układ scalony dostosowany do konkretnego zastosowania(ASIC) w pakiecie SMT.
Czujnik ciśnienia gazu XGZP6877A jest w pełni skalibrowany i posiada kompensację temperatury w zakresie przesunięcia, wrażliwość, temperatura i nieliniowość, więc czujnik ciśnienia XGZP6877A zapewnia doskonałą powtarzalność, liniowość, stabilność i wrażliwość, które można bezpośrednio zastosować w medycynie&zdrowy, sprzęt AGD, elektronika użytkowa, przemysł, automobilowy, loT i innych urządzeń pneumatycznych itp.
Czujnik ciśnienia XGZP6877A przeznaczony jest do zastosowań w dużych ilościach, przy przystępnej cenie, ale przy doskonałej wydajności.
Dostosowane kalibracje(napięcie robocze, napięcie wyjściowe, zakres ciśnień itp.) są dostępne.
WYMIAR (Jednostka:mm Nieokreślone tolerancje:± 0,1 mm)

PRZEWODNIK ZAMÓWIEŃ

PRZYKŁAD ZAKRESU CIŚNIENIA

Więcej informacji o XGZP6877A, patrz arkusz danych lub Skontaktuj się z CFSensor




