Czujnik ciśnienia bezwzględnego XGZP6878A
| Producent | CFSczujnik |
| Kategoria produktu | Czujnik ciśnienia |
| Seria | XGZP6878A |
| Numer modelu | Jako przewodnik po zamówieniach |
| Zakres ciśnienia | 0kPa~100kPa…2500kPa |
| Typ ciśnienia | Absolutny |
| Zasilacz | 5V/3,3 V |
| Typ wyjścia | Wzmocniony analog |
| Wynik | 0.5~4,5V/0,2~2,7V |
| Precyzja | ±2,5%(konfigurowalny) |
| Zmierzone media | Powietrze lub niekorozyjny gaz lub ciecz |
| Temp. Zrekompensowane | 0℃~+60℃(32℉~+140℉) |
| Temperatura robocza | -30~105°C |
| Pakiet | Plastikowa rurka lub taśma&Rolka |
APLIKACJE
- Pomiar poziomu w zbiorniku, Pomiar poziomu wody i cieczy itp,.
- Kontrola silnika/ciśnienie bezwzględne w kolektorze (MAPA), Ciśnienie oleju itp,.
- System kontroli gazów medycznych, Łóżka szpitalne, Urządzenie medyczne itp,.
- Stacja pogodowa, Barometry, Pomiar wysokości itp,.
- Pomiar próżni, Sterowanie przemysłowe itp,.
PRZEDSTAWIENIE SIĘ
XGZP6878A to doskonały silikonowy czujnik ciśnienia oferujący racjonometryczny interfejs analogowy do odczytu ciśnienia w określonym zakresie ciśnienia w pełnej skali.
Czujnik ciśnienia XGZP6878A zawiera krzemową piezorezystancyjną matrycę czujnika ciśnienia i wewnętrzny układ scalony dostosowany do konkretnego zastosowania(ASIC) w pakiecie SMT.
Czujnik ciśnienia XGZP6878A jest w pełni skalibrowany i kompensowany temperaturowo w określonym zakresie, więc czujnik ciśnienia XGZP6878A zapewnia doskonałą dokładność, który jest przeznaczony do szerokiego zakresu zastosowań w opiece medycznej&zdrowie, sprzęt AGD, elektronika użytkowa, przemysł, automobilowy, loT i innych urządzeń pneumatycznych itp. za pomocą mikrokontrolera lub mikroprocesora z wejściami A/D.
Czujnik ciśnienia XGZP6878A przeznaczony jest do zastosowań w dużych ilościach, przy przystępnej cenie, ale przy doskonałej wydajności.
Dostosowane kalibracje(napięcie robocze, napięcie wyjściowe, zakres ciśnień itp.) są dostępne.
WYMIAR (Jednostka:mm Nieokreślone tolerancje:± 0,1 mm)
PRZEWODNIK ZAMÓWIEŃ

PRZYKŁAD ZAKRESU CIŚNIENIA

Więcej informacji na temat czujnika ciśnienia XGZP6878A, patrz arkusz danych lub Skontaktuj się z CFSensor






