Gumiabroncsnyomás -érzékelő xgzp6812d
| Gyártó | CFSensor |
| Termékkategória | Nyomásérzékelő |
| Sorozat | XGZP6812D |
| Típusszám | Rendelési útmutatóként |
| Nyomástartomány | 0kPa~100kPa…2500kPa |
| Nyomás típusa | Abszolút |
| Tápegység | 1.8V~3,3V |
| Kimenet típusa | I2C interfész |
| Kimenet | 24 bit |
| Hőmérséklet pontosság | ±1°C |
| Mért média | Levegő vagy nem korrozív gáz |
| Temp. Kompenzálva | -10~60°C |
| Működési hőm. | -40~105°C |
| Csomag | Szalag&Orsó |
ALKALMAZÁSOK
- Felfújó szivattyú, Légpumpa, Szabadidő és sport stb,.
- Gumiabroncsnyomás mérő, TPMS, Gázzsák autóüléshez stb,.
- Ipari vezérlés, Vákuummérés, Pneumatikus készülék stb,.
BEVEZETÉS
Az XGZP6812D gumiabroncsnyomás-érzékelő egy tökéletes szilíciumnyomás-érzékelő, amely ratiometrikus I2C interfészt kínál a nyomás leolvasásához a megadott teljes nyomástartományon.
Az XGZP6812D gumiabroncsnyomás-érzékelő egy szilícium piezorezisztív nyomásérzékelő szerszámot és egy belső alkalmazásspecifikus integrált áramkört tartalmaz(ASIC) kis COB-csomagban.
Az XGZP6812D gumiabroncsnyomás-érzékelő teljesen kalibrálva van, és hőmérséklet-kompenzálva van az eltolás miatt, érzékenység, hőmérséklet és nemlinearitás, így az XGZP6812D gumiabroncsnyomás-érzékelő kielégíti a prefektus ismételhetőséget, linearitás, stabilitás és érzékenység, amelyek közvetlenül alkalmazhatók háztartási gépekben, fogyasztói elektronikai, ipar, autóipari és egyéb pneumatikus berendezések stb.
Az XGZP6812D nyomásérzékelő nagy mennyiségben alkalmazható, megfizethető áron, de tökéletes teljesítmény mellett.
Egyedi kalibrálások (pl nyomástartomány stb.) elérhetőek.
DIMENZIÓ (Mértékegység:mm Meghatározatlan tűrések:±0,1 mm)
MEGRENDELÉSI ÚTMUTATÓ

NYOMÁSTARTOMÁNY PÉLDA

További információ az XGZP6812D-ről, Lásd: adatlap vagy Vegye fel a kapcsolatot a CFSensor -ra



