Légnyomás érzékelő XGZP6847A
| Gyártó | CFSensor |
| Termékkategória | Nyomásérzékelő |
| Sorozat | XGZP6847A |
| Típusszám | Rendelési útmutatóként |
| Nyomástartomány | -100kPa…0kPa…1500kPa |
| Nyomás típusa | Nyomtáv |
| Tápegység | 5V/3,3V |
| Kimenet típusa | Erősített analóg |
| Kimenet | 0.5~4,5V/0,2~2,7V |
| Pontosság | ±2,5%(testreszabható) |
| Mért média | Levegő vagy nem korrozív gáz |
| Temp. Kompenzálva | 0℃~+60 ℃(32℉~+140℉) |
| Üzemi hőm | -30~100°C |
| Csomag | Műanyag cső |
ALKALMAZÁSOK
- Orvosi&Egészségügy
- Ipari&Automatizálás
- Háztartási gép
- Szórakoztató elektronika
- Autóelektronika
BEVEZETÉS
Az XGZP6847A légnyomás-érzékelő egy tökéletes szilícium nyomásérzékelő, amely ratiometrikus analóg interfészt kínál a nyomás leolvasásához a megadott teljes skála nyomástartományon.
Az XGZP6847A légnyomás-érzékelő szilícium piezorezisztív nyomásérzékelőt tartalmaz(XGZP SOP6) és egy fedélzeti alkalmazásspecifikus integrált áramkör (ASIC) PC kártya alatt DIP6 csomagban.
Az XGZP6847A teljesen kalibrált és hőmérséklet-kompenzált a megadott tartományon belül, így az XGZP6847A légnyomás-érzékelő kielégíti a tökéletes pontosságot, amelyet az orvosi ellátásban való alkalmazások széles skálájára terveztek&Egészség, Háztartási gépek, fogyasztói elektronikai, ipar, autóipari, loT és egyéb pneumatikus eszközök stb. A/D bemenetekkel rendelkező mikrokontroller vagy mikroprocesszor használatával.
Az XGZP6847A nyomásérzékelő a nagy mennyiségű alkalmazáshoz, megfizethető költséggel és tökéletes teljesítmény mellett.
Testreszabott kalibrációs paraméter (nyomástartomány, üzemi feszültség, kimenet stb.) elérhetőek.
DIMENZIÓ (Mértékegység:mm Meghatározatlan tűrések:±0,1 mm)
MEGRENDELÉSI ÚTMUTATÓ

NYOMÁSTARTOMÁNY PÉLDA

További információ az XGZP6847A-ról, Lásd: adatlap vagy Vegye fel a kapcsolatot a CFSensor -ra






