Mérőnyomás-érzékelő XGZP6863A
| Gyártó | CFSensor |
| Termékkategória | Nyomásérzékelő |
| Sorozat | XGZP6863A |
| Típusszám | Rendelési útmutatóként |
| Nyomástartomány | -100kPa…0kPa…1000kPa |
| Nyomás típusa | Nyomtáv |
| Tápegység | 5V/3,3V |
| Kimenet típusa | Erősített analóg |
| Kimenet | 0.5~4,5V/0,2~2,7V |
| Pontosság | ±2,5%(testreszabható) |
| Mért média | Levegő vagy nem korrozív gáz |
| Temp. Kompenzálva | 0℃~+60 ℃(32℉~+140℉) |
| Üzemi hőm | -30~100°C |
| Csomag | Műanyag cső |
ALKALMAZÁSOK
- Orvosi&Egészségügy
- Ipari&Automatizálás
- Háztartási gép
- Szórakoztató elektronika
- Autóelektronika
BEVEZETÉS
XGZP6863A is a perfect board mounted pressure sensor offering a ratio-metric analog interface for reading pressure over the specified full scale pressure span.
The XGZP6863A incorporates a silicon piezoresistive pressure sensor die and an interior Application Specific Integrated Circuit(ASIC) SMT csomagban.
The XGZP6863A is fully calibrated and temperature compensated for specified span, so XGZP6863A pressure sensor satisfy the perfect accuracy, amelyet az orvosi ellátásban való alkalmazások széles skálájára terveztek&Egészség, Háztartási gépek, fogyasztói elektronikai, ipar, autóipari, loT és egyéb pneumatikus eszközök stb. A/D bemenetekkel rendelkező mikrokontroller vagy mikroprocesszor használatával.
XGZP6863A pressure sensor is for high volume application at an affordable cost and perfect performance, especially for space saving due to the horizontal inlet structure.
Testreszabott kalibrációs paraméter (nyomástartomány, üzemi feszültség, kimenet stb.) elérhetőek.
DIMENZIÓ (Mértékegység:mm Meghatározatlan tűrések:±0,1 mm)
MEGRENDELÉSI ÚTMUTATÓ
NYOMÁSTARTOMÁNY PÉLDA

More information about XGZP6863A, Lásd: adatlap vagy Vegye fel a kapcsolatot a CFSensor -ra






