XGZP6897A ventilátor nyomásérzékelő
| Gyártó | CFSensor |
| Termékkategória | Nyomásérzékelő |
| Sorozat | XGZP6897A |
| Típusszám | Rendelési útmutatóként |
| Nyomástartomány | -100kPa…-0.5kPa~0kPa~0,5kPa…200kPa |
| Nyomás típusa | Differenciális |
| Tápegység | 5V/3,3V |
| Kimenet típusa | Erősített analóg |
| Kimenet | 0.5~4,5V/0,2~2,7V |
| Pontosság | ±2,5%(testreszabható) |
| Mért média | Levegő vagy nem korrozív gáz |
| Temp. Kompenzálva | 0℃~+60 ℃(32℉~+140℉) |
| Üzemi hőm | -30~100°C |
| Csomag | Műanyag cső |
ALKALMAZÁSOK
- Orvosi&Egészségügy
- Ipari&Automatizálás
- Háztartási gép
- Szórakoztató elektronika
- Autóelektronika
BEVEZETÉS
Az XGZP6897A egy prefektus szilíciumnyomás -érzékelő, amely ratiometrikus analóg interfészt kínál a differenciálnyomás leolvasásához a megadott teljes skála nyomástartományban és a temp.range.
Az XGZP6897A egy szilícium piezorsistív nyomásérzékelő chipet és egy belső jelkondicionális alkalmazás-specifikus integrált áramkört tartalmaz.(ASIC) SOP8-as csomagban két szellőzőnyílással, amely közvetlenül a szabványos PCB-re szerelhető.
Az XGZP6897A teljesen kalibrált, és a hőmérséklet kompenzálódik az eltoláshoz, érzékenység, hőmérséklet és nemlinearitás, így az XGZP6897A nyomásérzékelő kielégíti a prefektus ismételhetőséget,linearitás, stabilitás és érzékenység, amely közvetlenül alkalmazható az orvosi&egészséges, Háztartási gépek, fogyasztói elektronikai, ipar, autóipari, loT és egyéb pneumatikus eszközök stb.
Az XGZP6897A nyomásérzékelő nagy mennyiségben alkalmazható, megfizethető áron és tökéletes teljesítménnyel.
Egyedi kalibrálások(üzemi feszültség,kimeneti feszültség,és nyomástartomány) elérhetőek.
DIMENZIÓ (Mértékegység:mm Meghatározatlan tűrések:±0,1 mm)

MEGRENDELÉSI ÚTMUTATÓ (100kPa=0,1MPa=1bar≈14,5PSI)

NYOMÁSTARTOMÁNY PÉLDA

További információ a XGZP6897A, Lásd: adatlap vagy Vegye fel a kapcsolatot a CFSensor -ra





