XGZP6832A druksensor (KP215F1701 Druksensor Alternatieve onderdelen)
| Fabrikant | CFSensor |
| product categorie | Druksensor |
| Serie | XGZP6832A |
| Modelnummer | Als bestelgids |
| Drukgebied | 0kPa~100kPa…700kPa |
| Type druk | Absoluut |
| Stroomvoorziening | 5V |
| Uitgangstype | Versterkte analoog |
| Uitgang | 0.4~4,65V |
| Nauwkeurigheid | ±2,5%(aanpasbaar) |
| gemeten media | Lucht of niet-corrosief gas of vloeistof |
| Temp. gecompenseerd | -20℃~+85℃ |
| Bedrijfstemp | -40~125°C |
| Pakket | Plakband&Haspel |
TOEPASSINGEN
- Meting van de inlaatdruk
- Motorregeling/spruitstuk absolute druk (KAART), Oliedruk
- Rembekrachtiger, LPG en CNG
- Water- en vloeistofniveaumeting, Industriële besturingen enz,.
INVOERING
XGZP6832A is een perfecte siliciumdruksensor die een ratiometrische analoge interface biedt voor het lezen van de druk over het gespecificeerde drukbereik op volledige schaal.
De XGZP6832A bevat een silicium piëzoresistieve druksensormatrijs en een intern toepassingsspecifiek geïntegreerd circuit(ASIC) in een SMT-pakket.
De XGZP6832A is volledig gekalibreerd en temperatuurgecompenseerd voor een gespecificeerd bereik, dus de XGZP6832A-druksensor voldoet aan de perfecte nauwkeurigheid, die is ontworpen voor een breed scala aan toepassingen in de automobielsector, medische zorg&Gezondheid, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, industrie, lot en andere pneumatische apparaten enz. door gebruik te maken van een microcontroller of microprocessor met A/D-ingangen.
XGZP6832A druksensor is bedoeld voor toepassingen met grote volumes tegen een betaalbare prijs maar met perfecte prestaties.
Kalibraties op maat(werkspanning, uitgangsspanning, drukbereik enz.) zijn beschikbaar.
DIMENSIE (Eenheid:mm Ongespecificeerde toleranties:±0,1 mm)

BESTELGIDS

VOORBEELD DRUKBEREIK

Meer informatie over XGZP6832A, Raadpleeg datasheet of Neem contact op met CFSensor





