Barometryczny czujnik ciśnienia XGZP6816D
| Producent | CFSczujnik |
| Kategoria produktu | Czujnik ciśnienia |
| Seria | XGZP6816D |
| Numer modelu | Jako przewodnik po zamówieniach |
| Zakres ciśnienia | 300hPa … 1100hPa |
| Typ ciśnienia | Absolutny |
| Zasilacz | 1.8V ~ 3,6 V |
| Typ wyjścia | Interfejs I2C |
| Wynik | 24 fragment |
| Dokładność temperatury | ±1°C |
| Zmierzone media | Powietrze lub gaz nie powodujący korozji |
| Temp. Zrekompensowane | 0~60°C |
| Temp. pracy | -40~85°C |
| Pakiet | Taśma&Rolka |
APLIKACJE
- Udoskonalenie nawigacji GPS (martwy rachunek, wykrywanie nachylenia, itp.)
- W- i nawigacja zewnętrzna
- Wypoczynek i sport
- Prognoza pogody
- Wskazanie prędkości pionowej (prędkość wznoszenia/opadania)
PRZEDSTAWIENIE SIĘ
XGZP6816D Barometryczny czujnik ciśnienia jest doskonałym czujnikiem ciśnienia krzemowego, który oferuje interfejs relometryczny I2C dla ciśnienia odczytu w określonym rozpiętości ciśnienia pełnej skali.
XGZP6816D to zminiaturyzowany cyfrowy barometryczny czujnik ciśnienia powietrza o wysokiej dokładności i niskim zużyciu prądu. XGZP6816D jest zarówno essue, jak i czujnikiem temperatury. Element czujnika ciśnienia opiera się na zasadzie wykrywania pojemności, która gwarantuje wysoką precyzję podczas zmian temperatury. Mały pakiet sprawia, że XGZP6816D jest idealny do aplikacji mobilnych i urządzeń do noszenia.
Wewnętrzny procesor sygnału XGZP6816D przekształca moc wyjściową z elementów czujnika ciśnienia i temperatury w wyniki 24-bitowe. Każdy czujnik ciśnienia został skalibrowany indywidualnie i zawiera współczynniki kalibracji. Współczynniki są wykorzystywane w aplikacji do przekonwertowania wyników pomiaru na prawdziwe wartości ciśnienia i temperatury.
XGZP6816D Czujnik ciśnienia służy do zastosowania o dużej objętości przy przystępnych cenach, ale doskonałej wydajności.
WYMIAR (Jednostka:mm Nieokreślone tolerancje:± 0,1 mm)

More information about XGZP6816D, patrz arkusz danych lub Skontaktuj się z CFSensor



