GPF senzor tlaka XGZP6845A
| Proizvajalec | CFSensor |
| Kategorija izdelka | Senzor tlaka |
| serija | XGZP6845A |
| Številka modela | Kot vodnik po naročilu |
| Razpon tlaka | -100kPa ~ 200 kPa |
| Vrsta tlaka | Merilec |
| Napajanje | 5V/3,3 V |
| Vrsta izhoda | Ojačani analogni |
| Izhod | 0.5~4,5 V/0,2 ~ 2,7 V |
| Natančnost | ±2,5 %(prilagodljiv) |
| Merjeni mediji | Izpuh vozila |
| Kompenzacija Temp | 0~60°C |
| Delovna temp | -30~120°C |
| Paket | Pladenj |
APLIKACIJE
Senzor diferenčnega tlaka DPF/GPF Zahteve glede varstva okolja postajajo vedno višje, DPF/GPF je postal standardna konfiguracija. Senzor diferenčnega tlaka DPF/GPF je običajno nameščen na obeh koncih DPF/GPF, da zazna razliko v tlaku med vstopom in izstopom ter spremlja blokado DPF/GPF. , zagotavljanje podatkov za regeneracijo DPF/GPF in diagnozo OBD.
UVOD
Modul senzorja tlaka XGZP6845A GPF je nov član modulov senzorjev avtomobilskega tlaka CFSensor. Kot osnovni material uporablja keramični substrat, in integrirajte čip, občutljiv na pritisk, in čip za digitalno kondicioniranje, ki digitalno kompenzirajo zamik, občutljivost, temperaturni odmik in nelinearnost na pritisk občutljivega čipa. Za referenco vzamemo napajalno napetost, generirajo kalibriran in temperaturno kompenziran standardni napetostni signal.
XGZP6845A je zasnovan s strukturo jezu v obliki osmice. Tlačni čip in digitalni kondicionirni čip sta ločeno zaščitena. Površina tlačnega čipa in zlate žice je prevlečena s silikagelom, ki vsebuje fluor, ki lahko učinkovito izboljša korozijsko odpornost avtomobilskih izpušnih plinov.
XGZP6845A je majhen in enostaven za namestitev. Lahko kalibrira izhodni signal glede na zahteve uporabnika, in se pogosto uporablja v sistemih za naknadno obdelavo izpušnih plinov avtomobilov.
DIMENZIJA (Enota:mm)

VODNIK ZA NAROČANJE (100kPa=0,1MPa=1bar≈14,5PSI)

Opomba: Zahteva ali parameter po meri, za kodo po meri se obrnite na CFSensor(npr. območje tlaka po meri itd.)
PRIMER OBMOČJA TLAKA
Preden oddate naročilo, se posvetujte s CFSensorjem, ali je zahtevano območje tlaka v normalni proizvodnji.
Opombe: Pretvorba enot: 1000hPa=1000mbar≈750mmHg≈100kPa≈14,5PSI≈10mH2O≈1bar=0,1MPa;

Več informacij o XGZP6845A, Glejte podatkovni list oz Obrnite se na CFSensor


