Ojačani tlačni senzor XGZP6859A
| Proizvajalec | CFSensor |
| Kategorija izdelka | Senzor tlaka |
| serija | XGZP6859A |
| Številka modela | Kot vodnik po naročilu |
| Razpon tlaka | -100kPa…0kPa…1000kPa |
| Vrsta tlaka | Merilec |
| Napajanje | 5V/3,3 V |
| Vrsta izhoda | Ojačani analogni |
| Izhod | 0.5~4,5 V/0,2 ~ 2,7 V |
| Natančnost | ±2,5 %(prilagodljiv) |
| Merjeni mediji | Zrak ali nekorozivni plin |
| Temp. Odškodnina | 0℃~+60℃(32℉~+140℉) |
| Delovna temp | -30~100°C |
| Paket | Plastična cev ali trak&Kolut |
APLIKACIJE
- Medicinski&Skrb za zdravje
- Industrijski&Avtomatizacija
- Gospodinjski aparat
- Potrošniška elektronika
- Avtomobilska elektronika
UVOD
XGZP6859A je popoln silikonski senzor tlaka, ki ponuja raciometrični analogni vmesnik za odčitavanje tlaka v določenem celotnem razponu tlaka.
XGZP6859A vključuje matrico silicijevega piezoresistivnega tlačnega senzorja in notranje integrirano vezje, specifično za aplikacijo(ASIC) v paketu SMT.
XGZP6859A je popolnoma umerjen in ima temperaturno kompenzacijo za določen razpon, zato senzor tlaka XGZP6859A izpolnjuje popolno natančnost, ki je zasnovan za široko paleto aplikacij v zdravstveni oskrbi&zdravje, gospodinjski aparati, potrošniška elektronika, industrija, avtomobilski, loT in druge pnevmatske naprave itd. z uporabo mikrokrmilnika ali mikroprocesorja z A/D vhodi.
Senzor tlaka XGZP6859A je za uporabo v velikih količinah po dostopni ceni in popolni zmogljivosti.
Prilagojeni kalibracijski parameter (območje tlaka, delovna napetost, izhod itd.) so na voljo.
DIMENZIJA (Enota:mm Nedoločene tolerance:±0,1 mm)

VODNIK ZA NAROČANJE

PRIMER OBMOČJA TLAKA

Več informacij o XGZP6859A, Glejte podatkovni list oz Obrnite se na CFSensor





