Senzor tlaka avtomobilskega sedeža XGZP6818A
| Proizvajalec | CFSensor |
| Kategorija izdelka | Senzor tlaka |
| serija | XGZP6818A |
| Številka modela | Kot vodnik po naročilu |
| Razpon tlaka | 0kPa~100kPa…2500kPa |
| Vrsta tlaka | Absolutno |
| Napajanje | 5V/3,3 V |
| Vrsta izhoda | Ojačani analogni |
| Izhod | 0.5~4,5 V/0,2 ~ 2,7 V |
| Natančnost | ±2,5 %(prilagodljiv) |
| Merjeni mediji | Zrak ali nekorozivni plin |
| Temp. Odškodnina | 0℃~+60℃(32℉~+140℉) |
| Delovna temp | -30~105°C |
| Paket | Trak&Kolut |
APLIKACIJE
- Medicinski pripomoček,Naprava za masažo, Bolniške postelje itd,.
- Zabavna elektronika,Črpalka za napihovanje,Pnevmatsko itd,.
- Merjenje vakuuma, Industrijske kontrole itd,.
- Merilnik tlaka v pnevmatikah, absolutni tlak kolektorja (ZEMLJEVID), Avtomobilski sedež itd,.
UVOD
XGZP6818A je popoln silikonski tlačni senzor, ki ponuja raciometrični analogni vmesnik za odčitavanje tlaka v določenem polnem razponu tlaka.
XGZP6818A vključuje matrico silicijevega piezoresistivnega tlačnega senzorja in notranje integrirano vezje, specifično za aplikacijo(ASIC) v majhni COB embalaži.
XGZP6818A je popolnoma umerjen in ima temperaturno kompenzacijo za odmik, občutljivost, temperatura in nelinearnost, zato senzor tlaka XGZP6818A izpolnjuje popolno ponovljivost, linearnost, stabilnost in občutljivost, ki se lahko uporablja neposredno v zdravstveni oskrbi&zdravje, gospodinjski aparati, potrošniška elektronika, industrija, avtomobilske in druge pnevmatske naprave itd.
Senzor tlaka XGZP6818A je za uporabo v velikih količinah po dostopni ceni, vendar popolni zmogljivosti.
Prilagojene kalibracije(delovna napetost, izhodna napetost, območje tlaka itd.) so na voljo.
DIMENZIJA (Enota:mm Nedoločene tolerance:±0,1 mm)

VODNIK ZA NAROČANJE

PRIMER OBMOČJA TLAKA

Več informacij o XGZP6818A, Glejte podatkovni list oz Obrnite se na CFSensor



