Senzor zračnega tlaka XGZP6847A
| Proizvajalec | CFSensor |
| Kategorija izdelka | Senzor tlaka |
| serija | XGZP6847A |
| Številka modela | Kot vodnik po naročilu |
| Razpon tlaka | -100kPa…0kPa…1500kPa |
| Vrsta tlaka | Merilec |
| Napajanje | 5V/3,3 V |
| Vrsta izhoda | Ojačani analogni |
| Izhod | 0.5~4,5 V/0,2 ~ 2,7 V |
| Natančnost | ±2,5 %(prilagodljiv) |
| Merjeni mediji | Zrak ali nekorozivni plin |
| Temp. Odškodnina | 0℃~+60℃(32℉~+140℉) |
| Delovna temp | -30~100°C |
| Paket | Plastična cev |
APLIKACIJE
- Medicinski&Skrb za zdravje
- Industrijski&Avtomatizacija
- Gospodinjski aparat
- Potrošniška elektronika
- Avtomobilska elektronika
UVOD
Senzor zračnega tlaka XGZP6847A je popoln silikonski senzor tlaka, ki ponuja raciometrični analogni vmesnik za odčitavanje tlaka v navedenem celotnem razponu tlaka.
Senzor zračnega tlaka XGZP6847A vključuje silicijev piezorezivni senzor tlaka(XGZP SOP6) in integrirano vezje, specifično za aplikacijo (ASIC) pod PC ploščo v ohišju DIP6.
XGZP6847A je popolnoma umerjen in ima temperaturno kompenzacijo za določen razpon, zato senzor zračnega tlaka XGZP6847A izpolnjuje popolno natančnost, ki je zasnovan za široko paleto aplikacij v zdravstveni oskrbi&zdravje, gospodinjski aparati, potrošniška elektronika, industrija, avtomobilski, loT in druge pnevmatske naprave itd. z uporabo mikrokrmilnika ali mikroprocesorja z A/D vhodi.
Tlačni senzor XGZP6847A je namenjen visoki volumen po dostopnih stroških in popolnih zmogljivostih.
Prilagojeni kalibracijski parameter (območje tlaka, delovna napetost, izhod itd.) so na voljo.
DIMENZIJA (Enota:mm Nedoločene tolerance:±0,1 mm)
VODNIK ZA NAROČANJE

PRIMER OBMOČJA TLAKA

Več informacij o xgzp6847a, Glejte podatkovni list oz Obrnite se na CFSensor






