Senzor tlaka plina XGZP6830D
| Proizvajalec | CFSensor |
| Kategorija izdelka | Senzor tlaka |
| serija | XGZP6830D |
| Številka modela | Kot vodnik po naročilu |
| Razpon tlaka | 0kPa~100kPa…2500kPa |
| Vrsta tlaka | Absolutno |
| Napajanje | 1.8V ~ 3,3 V |
| Vrsta izhoda | I2C vmesnik |
| Izhod | 24 bit |
| Natančnost temperature | ±1°C |
| Merjeni mediji | Zrak ali nekorozivni plin ali tekočina |
| Temp. Odškodnina | -10~60°C |
| Delovna temp | -40~105°C |
| Paket | Trak&Kolut |
APLIKACIJE
- Črpalka za napihovanje, Zračna tlačilka, Merjenje vakuuma, Pnevmatska naprava itd,.
- Merilnik tlaka v pnevmatikah, TPMS, Avtomobilski sedež, plinska vreča itd,.
- Industrijski nadzor, Namakanje v kmetijstvu itd,.
- Medicinski pripomoček,Naprava za masažo, Bolniške postelje itd,.
UVOD
XGZP6830D Senzor tlaka na plinu je popoln silicijev tlačni senzor, ki ponuja vmesnik za razmere I2C za odčitavanje tlaka v določenem polnem razponu tlaka v celotnem obsegu.
XGZP6830D vključuje silikonski piezoresistivni tlačni senzor umre in integrirano vezje, specifično za notranjo uporabo(ASIC) v majhni COB embalaži s prevleko iz silikonskega gela.
XGZP6830D je popolnoma umerjen in temperatura kompenzira za odmik, občutljivost, temperatura in nelinearnost, zato senzor nivoja vode XGZP6830D izpolnjuje popolno ponovljivost, linearnost, stabilnost in občutljivost, ki se lahko uporablja neposredno v gospodinjskih aparatih, potrošniška elektronika, industrija, avtomobilske in druge pnevmatske naprave itd.
Senzor tlaka XGZP6830D je za uporabo v velikem obsegu po dostopni ceni, vendar s popolno zmogljivostjo.
Prilagojene kalibracije (npr. območje tlaka itd.) so na voljo.
DIMENZIJA (Enota:mm Nedoločene tolerance:±0,1 mm)
VODNIK ZA NAROČANJE

PRIMER OBMOČJA TLAKA

Več informacij o XGZP6830D, Glejte podatkovni list oz Obrnite se na CFSensor



