Senzor tlaka XGZP6832A (KP215F1701 Alternativni deli tlaka)
| Proizvajalec | CFSensor |
| Kategorija izdelka | Senzor tlaka |
| serija | XGZP6832A |
| Številka modela | Kot vodnik po naročilu |
| Razpon tlaka | 0kPa~100kPa…700kPa |
| Vrsta tlaka | Absolutno |
| Napajanje | 5V |
| Vrsta izhoda | Ojačani analogni |
| Izhod | 0.4~ 4.65V |
| Natančnost | ±2,5 %(prilagodljiv) |
| Merjeni mediji | Zrak ali nekorozivni plin ali tekočina |
| Temp. Odškodnina | -20℃~+85℃ |
| Delovna temp | -40~ 125 ° C. |
| Paket | Trak&Kolut |
APLIKACIJE
- Merjenje vnosa tlaka
- Nadzor motorja/absolutni tlak v kolektorju (ZEMLJEVID), Tlak olja
- Zavorni ojačevalnik, LPG in CNG
- Merjenje ravni vode in tekočine, Industrijske kontrole itd,.
UVOD
XGZP6832A je popoln silikonski tlačni senzor, ki ponuja raciometrični analogni vmesnik za odčitavanje tlaka v določenem celotnem razponu tlaka.
XGZP6832A vključuje matrico silicijevega piezoresistivnega tlačnega senzorja in notranje integrirano vezje, specifično za aplikacijo(ASIC) v paketu SMT.
XGZP6832A je popolnoma umerjen in ima temperaturno kompenzacijo za določen razpon, Torej tlačni senzor XGZP6832A izpolnjuje popolno natančnost, ki je zasnovan za široko paleto aplikacije v avtomobilskem mestu, zdravstvena oskrba&zdravje, gospodinjski aparati, potrošniška elektronika, industrija, loT in druge pnevmatske naprave itd. z uporabo mikrokrmilnika ali mikroprocesorja z A/D vhodi.
Tlačni senzor XGZP6832A je namenjen visoki volumni.
Prilagojene kalibracije(delovna napetost, izhodna napetost, območje tlaka itd.) so na voljo.
DIMENZIJA (Enota:mm Nedoločene tolerance:±0,1 mm)

VODNIK ZA NAROČANJE

PRIMER OBMOČJA TLAKA

Več informacij o XGZP6832A, Glejte podatkovni list oz Obrnite se na CFSensor





