Senzor tlaka črpalke za polnjenje XGZP6818D
| Proizvajalec | CFSensor |
| Kategorija izdelka | Senzor tlaka |
| serija | XGZP6818D |
| Številka modela | Kot vodnik po naročilu |
| Razpon tlaka | 0kPa~100kPa…2500kPa |
| Vrsta tlaka | Absolutno |
| Napajanje | 2.7V ~ 5,5 V |
| Vrsta izhoda | I2C vmesnik |
| Izhod | 21 bit |
| Natančnost temperature | ±1 % |
| Merjeni mediji | Zrak ali nekorozivni plin |
| Temp. Odškodnina | 0~60°C |
| Delovna temp | -30~105°C |
| Paket | Trak&Kolut |
APLIKACIJE
- Medicinski pripomoček,Naprava za masažo, Bolniške postelje itd,.
- Zabavna elektronika,Črpalka za napihovanje,Pnevmatsko itd,.
- Merjenje vakuuma, Industrijske kontrole itd,.
UVOD
XGZP6818D je popoln silicijev tlačni senzor, ki ponuja raciometrični vmesnik I2C za odčitavanje tlaka v določenem celotnem razponu tlaka.
XGZP6818D vključuje matrico silicijevega piezoresistivnega tlačnega senzorja in notranje integrirano vezje, specifično za aplikacijo(ASIC) v majhni COB embalaži.
XGZP6818D je popolnoma umerjen in ima temperaturno kompenzacijo za odmik, občutljivost, temperatura in nelinearnost, zato senzor tlaka XGZP6818D izpolnjuje popolno ponovljivost, linearnost, stabilnost in občutljivost, ki se lahko uporablja neposredno v zdravstveni oskrbi&zdravje, gospodinjski aparati, potrošniška elektronika, industrija, avtomobilske in druge pnevmatske naprave itd.
Senzor tlaka XGZP6818D je za uporabo v velikem obsegu po dostopni ceni, vendar s popolno zmogljivostjo.
Prilagojene kalibracije (npr. območje tlaka itd.) so na voljo.
DIMENZIJA (Enota:mm Nedoločene tolerance:±0,1 mm)
※: Pri načrtovanju in izdelavi tiskanega vezja upoštevajte pogled od spodaj in oznako
VODNIK ZA NAROČANJE

PRIMER OBMOČJA TLAKA

Več informacij o XGZP6818D, Glejte podatkovni list oz Obrnite se na CFSensor



